NEW Минерална пила луна Staleks Smart 40, грит 150/180 - NFS-40-150/180-25
-
- Производители STALEKS
- Наличност: В наличност
- Код на продукта: 8693-01
- SKU: ST004
- Още продукти от категория:
Маникюр Аксесоари и Консумативи за Маникюр Пили за нокти
Минералната пила за нокти STALEKS SMART 40 е професионален инструмент с форма полумесец и две работни повърхности с абразивност 150/180 грит. Правата страна е удобна за скъсяване на дължината и прецизно оформяне на свободния край, а заоблената страна позволява по-удобна работа около кожичките и страничните гънки. Комбинацията от две различни абразивности прави пилата подходяща както за естествени, така и за изкуствени нокти при маникюр и педикюр.
Страната с абразивност 150 грит е със средна твърдост и е предназначена основно за обработка на изкуствени нокти и по-твърди естествени нокти. Страната 180 грит е универсална и е подходяща за оформяне на естествени нокти, леко заглаждане и подготовка на нокътната плочка преди нанасяне на покритие. Тънкият омекотяващ слой под абразива намалява натиска върху нокътната плочка и подпомага по-комфортната работа.
Абразивната повърхност е с покритие, което ограничава запушването на пилата с органичен прах по време на работа. Качественият минерален абразив запазва работните си свойства при правилна употреба и осигурява равномерно изпиляване. Комплектът съдържа 25 броя пили и е подходящ за професионална салонна употреба.
- Марка: STALEKS.
- Серия: SMART 40.
- Код на продукта: NFS-40-150/180-25.
- Тип продукт: минерална пила за нокти.
- Форма: полумесец.
- Абразивност: 150/180 грит.
- Цвят: сив.
- Подходяща за маникюр и педикюр.
- Подходяща за естествени и изкуствени нокти.
- Правата страна е удобна за скъсяване и прецизно оформяне на свободния край.
- Заоблената страна е подходяща за работа около кожичките и страничните гънки.
- Абразивност 150 грит – подходяща за изкуствени нокти и твърди естествени нокти.
- Абразивност 180 грит – подходяща за естествени нокти, оформяне, леко заглаждане и подготовка преди покритие.
- Специално покритие ограничава натрупването на органичен прах върху абразивната повърхност.
- Тънък омекотяващ слой намалява натиска върху нокътната плочка.
- Качествен минерален абразив за равномерна и контролирана обработка.
- Подходяща за професионална употреба.
Начин на употреба:
- Изберете подходящата страна на пилата според вида на нокътя и необходимата обработка.
- Използвайте страната 150 грит за оформяне и скъсяване на изкуствени нокти или за работа с по-твърди естествени нокти.
- Използвайте страната 180 грит за оформяне на естествени нокти, леко заглаждане и подготовка преди нанасяне на покритие.
- Работете с плавни и контролирани движения без прекомерен натиск върху нокътната плочка.
- Правата страна използвайте основно за оформяне на дължината и свободния край.
- Заоблената страна използвайте за по-прецизна работа около страничните зони и кожичките.
- След приключване на обработката отстранете праха от нокътната плочка преди нанасяне на следващ продукт.
Съхранение и безопасност:
- Използвайте пилата само по предназначение.
- Не прилагайте прекомерен натиск върху естествената нокътна плочка.
- Не използвайте повредена или силно износена пила.
- Съхранявайте на сухо и чисто място, защитено от влага и замърсяване.
- Спазвайте професионалните хигиенни изисквания при работа с маникюрни и педикюрни инструменти.
Производител: STALEKS.
Вносител за България: ВМ 1715 ЕООД, София, тел. 0878 222 291, електронна поща: pretttyzone@gmail.com




















